SIA Latgales KS - ANNO 2012
Jūsu grozs

Paziņojums jauniem apmeklētājiem. Mūsu interneta veikalā tiek izmantotas sīkdatnes, analītikai un personalizēšanai. Sīkāka informācija.

Informācija par piegādi

Interneta veikals LatgalesKS.lv piedāvā piegādi Latvijā, Lietuvā, Igaunijā 1 - 8 dienu laikā. Jūs varat izvēlēties piegādes metodes pasūtījuma noformēšanā, kā:

Preces piegāde ar kurjeriem (LV, LT, EE)

  • Kurjera piegāde LatgalesKS.lv visā Latvijā, Lietuvā, Igaunijā
  • Piegādes cena no 15.00

Saņemiet preces ar kurjeru jebkurā vietā Baltijā – piemērota tad, ja vēlaties saņemt preci uz norādīto adresi. Preces, kuru svars pārsniedz 30 kg tiek piegādātas tikai līdz adreses ārdurvīm (daudzdzīvokļu mājas). Lūdzam šajā gadījumā pašiem parūpēties par preces ienešanu uz norādīto adresi. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties ar ar online maksājumu, gan ar bankas pārskaitījumu. Pirms preces pieņemšanas un pavadzīmes parakstīšanas, vizuāli novērtējiet preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē!

Piegāde ar montāžu Latgalē

  • Šajā gadījumā piegādes izmaksas tiek sarunātas individuāli ar katru klientu.
  • Montāžas cena Latgalē no 290.00€

Pašizvede (Daugavpils, LV)

  • Pašizvede no noliktavas Latgales KS: Kraujas iela 1A k-5, Daugavpils, LV-5401.
  • Bezmaksas

Saņemiet preces "LatgalesKS.lv" noliktava bezmaksas – piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt ātri un nemaksāt par piegādi. Veicot pasūtījumu LatgalesKS.lv interneta veikalā, vienkārši norādiet, ka nāksiet precei pakaļ paši uz "LatgalesKS.lv" noliktavu. Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc tam, kad LatgalesKS.lv klientu konsultants Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

Atgriešana

Katram pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 dienu laikā, ja tā neatbilst klienta prasībām. Atgriešanas gadījumā prece nevar būt lietota, bojāta, kā arī tās iepakojumam ir jābūt bez defektiem. Atteikšanās procedūras laikā nepieciešams iesniegt preces pirkšanas dokumentus. Uzsākot lietot preci, pircējs apstiprina tās atbilstību un preces atgriešana nav iespējama.

Neskaidrību gadījumā vai detalizētākas informācijas nepieciešamības gadījumā, kas saistītas ar preces iegādi, apmaksu vai piegādi, Jūs vienmēr varat vērsties pie mums, zvanot pa tālruni vai rakstot uz e-pastu, kas atrodas sadaļā "Kontakti".

Tālrunis: +37125619372, +37129402925
E-pasts: info@latgalesks.lv

Adrese (noliktava): Kraujas iela 1A k-5, Daugavpils, LV-5401