SIA Latgales KS - ANNO 2012
Jūsu grozs

Paziņojums jauniem apmeklētājiem. Mūsu interneta veikalā tiek izmantotas sīkdatnes, analītikai un personalizēšanai. Sīkāka informācija.

Garantija un Noteikumi

Kondicionieriem standarta garantija fiziskajām un juridiskajām personām ir 2 gadi no izrakstītā pārdošanas dokumenta datuma.

Paplašinātā garantija ar termiņu līdz 3 gadiem var tikt noteikta gadījumā, ja pasūtītājs ir noslēdzis līgumu ar mūsu uzņēmumu par kondicioniera tehniskās apkopes veikšanu kā minimums reizi gadā.

Saīsinātā garantija ar termiņu līdz 1 gadam ir paredzēta tiem kondicionieriem, kuri darbojas smagos ražošanas un tehniskajos apstākļos, serveros un objektos ar specifiski lielu siltuma izdalīšanos.

Garantija ir spēkā, ja:

Iekārtas montāžas darbus ir veikuši kvalificēti speciālisti.

Iekārta ir iegādāta un uzstādīta Latvijas Republikas teritorijā.

Iekārtai ir veikta ikgadējā tehniskā apkope un iekārtas ekspluatācija notikusi saskaņā ar tās instrukciju.

Atgriešana

Katram pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 dienu laikā, ja tā neatbilst klienta prasībām. Atgriešanas gadījumā prece nevar būt lietota, bojāta, kā arī tās iepakojumam ir jābūt bez defektiem. Atteikšanās procedūras laikā nepieciešams iesniegt preces pirkšanas dokumentus. Uzsākot lietot preci, pircējs apstiprina tās atbilstību un preces atgriešana nav iespējama.

Neskaidrību gadījumā vai detalizētākas informācijas nepieciešamības gadījumā, kas saistītas ar preces iegādi, apmaksu vai piegādi, Jūs vienmēr varat vērsties pie mums, zvanot pa tālruni vai rakstot uz e-pastu, kas atrodas sadaļā "Kontakti".

Tālrunis: +371 25619372, +371 29402925

E-pasts: latgalesks@gmail.com

Adrese: Kraujas iela "Garaža Nr. 102", Daugavpils, LV-5400 (Pie CSDD)